Pes, Pet Hračky Tenis Launcher Automatická vrhačka Pet Míč Házet Zařízení 3/6/9m Část Emisí s 3 Míčky Výcvik Psa

Výprodej!

Pes, Pet Hračky Tenis Launcher Automatická vrhačka Pet Míč Házet Zařízení 3/6/9m Část Emisí s 3 Míčky Výcvik Psa

|

SKU: w589

Štítky: pes auto produkty, pletené hračky pro domácí zvířata, draci psy, příslušenství psa, rd290, kočka hračka pro, pes suché jídlo, ženské štěně hračky, pes hračka, pes.

283.94 Kč 227.11 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Rychlé Podrobnosti Nicrew Pet Pes Hračku Automatické Interaktivní Míč Launcher Tenis hod Míčkem Machine Zahájení Načítání Koule Výcvik Psů Nástroj, 5cm(menší než běžné velikosti tenisového míčku) průměr elastické tenis, oblek pro malé věku, pet skus Tři-fáze zahájení kontrola vzdálenosti, přizpůsobit se různým malý vnitřní prostor Spouštění a načítání koule je nejvíc dog je oblíbená hra Mini tělo, nezabere místo, snadno místo, vejde do volného rohu vám umožní hrát s vaší láskou pet, i když jste zaneprázdněni, může pomoci své domácí mazlíčky udržet zdravý a dynamický popis Produktu Nemůže doprovázet vaše láska pet hrát?to je apatický denně?Neboj se,teď to přijde! Mini tenis launcher velikost:21x26x27cm obsahuje 3 průměr 5 cm míč,napájecí kabel, zástrčka,launcher a produktové brožury. Tento produkt dává psi celého světa možnost hrát na jejich srdce obsah. S tím, váš pes nebude nikdy nudit. To přináší vás a vaše mazlíčky hraní. Jak používat Stiskněte hlavní vypínač pro zapnutí tři sekundy později, kontrolka napájení se rozsvítí.Po třech vteřin, vypínač, hlavní stroj je vypnutý. Po spuštění, stiskněte několik spínače, respektive k výběru projekční vzdálenosti 3 m /6 m /9 metrů. Míč přejezd v dolní části hostit tenisový míček má infračervený senzor.Skenování každých 10 sekund, hostitel může doručit míč každých 10 sekund.

Poznámka : Jeho design je nechal míč spustit otáčením dovnitř válečku,takže tam jsou některé hlas při použití,což je za normální situace.

Specifikace

 • Typ: Psi
 • Materiál: Plastové
 • Typ Hračky: Interaktivní Hračky
 • Původ: KN(Původu)

3 Recenze Pes, Pet Hračky Tenis Launcher Automatická vrhačka Pet Míč Házet Zařízení 3/6/9m Část Emisí s 3 Míčky Výcvik Psa

 1. Criddle Ella – 2020-09-26

  Item as description, works to current or batteries. The launch distance is less than stated, but my dog to the adora himself!

  5 / 5

 2. Koroba 68 – 2020-12-08

  wery good

  5 / 5

 3. Mizpryncess21 – 2020-12-03

  great machine, great contact with the seller, fast shipping ❤❤

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty