Doprava zdarma Černá Dotykový Displej pro MultiPad Wize 3021 3011 3031 3G 10.1 palcový Tablet Skleněný Panel

Výprodej!

Doprava zdarma Černá Dotykový Displej pro MultiPad Wize 3021 3011 3031 3G 10.1 palcový Tablet Skleněný Panel

|

SKU: w54418

Štítky: 13 palcový tablet, multipad, kryt tabletu, lcd displej pro tablet prestigio multipad, 101 screen dotykový, displej tabletu, 10 palcový displej tabletu, prestigio screen, wize, pro prestigio sklo.

153.01 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Popis:

* Kompatibilní s: pro MultiPad Wize 3021

* Velikost:10.1 palce

* Barva: Černá/Bílá

* 100% Testovány před expedicí

Vezměte prosím na vědomí, barvu je potřeba před nákupem,Pokud barva není označen, budeme posílat to v náhodném pořadí. Pokud nejste spokojeni po obdržení zboží, můžete se vrátit a změnit zboží.Ale kupující muset zaplatit za zpáteční lodní dopravy poplatek, Prosím, přečtěte si popis produktu opatrně,díky!!!

Upozornění:

*Instalační příručka není zahrnuta v ceně, nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství, prosím, ujistěte se, že víte, jak nainstalovat to, než nabídky,Děkuji vám za vaši laskavou pochopení!

*Nemůžeme zaručit, ten, který jste obdrželi, že bude kompatibilní s vaším tabletem,

*Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A+ třída kompatibilní digitizér dotykové obrazovky s různými flex kabel čísla jako náš název/popis/foto státy z nabídky v trhu, děkuji vám!

1. Každá obrazovka je testován před poštovné a 100% pracovní;Oprava/Výměna staré, rozbité, popraskané,poškozené, vadné dotykové obrazovky.

2. Po obdržení zboží, ne trhat film, ne držet lepidlo na zadní straně, zkušební zařízení nejprve odstraňte starý screen, vložit novou obrazovku, a zkontrolujte, zda citlivost je normální. Prosím, ujistěte se, že vyzkoušet stroj první. Ujistěte se, že kvalita je ok. Nainstalovat znovu.je snadné spálit základní deska a dotykový displej, nejsme zodpovědní.

3.před připojením zkontrolujte napájení musí být odpojen ,Jinak to bude hořet základní desky a dotykové obrazovky snadno.Pokud to nefunguje, nebude zodpovědný.

detail produktu:

Tipy:

* Dotykový Panel Digitizéru: Pokud horní dotykový panel nebo skleněnou deskou je prasklý nebo zlomený, ale na obrázku pod ním je v pořádku,pak budete potřebovat pouze Dotykový Panel.Jak je znázorněno na obrázku níže

* LCD Displej: Pokud je obraz pod sklem je rozbité a dotek pancel NENÍ pak budete potřebovat pouze LCD displej. Jak je znázorněno na obrázku níže

* Kompletní Displej s Dotykovým Panelem a LCD: Pokud horní dotykový panel je přerušeno a lcd obraz je buď černé kapaliny nebo popraskané potřebujete kompletní obrazovky.

balení:

Specifikace

  • Číslo Modelu: pro MultiPad Wize 3021
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Typ Produktu: Tablet Dotykový Panel

0 Recenze Doprava zdarma Černá Dotykový Displej pro MultiPad Wize 3021 3011 3031 3G 10.1 palcový Tablet Skleněný Panel

Přidat recenzi

Související produkty