357g Čína Yunnan Menghai Čaj jemná Nejstarší Zralé Cha

Výprodej!

357g Čína Yunnan Menghai Čaj jemná Nejstarší Zralé Cha

|

SKU: w1105

Štítky: sítko na čaj v šálku, sr2ez, raw puerh, grafu, cha nastavit, Latinské, prázdné čajové sáčky s řetězec léčit těsnění filtrační papír, falešné značkové peněženky, puer čaj, zelený čaj puerh.

469.95 Kč 234.98 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Pu-Erh Čaj f zdravotní funkce:

Vítejte v Našem obchodě!Puerh je velký listoval čaj z provincie Yunnan v Číně a byl známý jako léčivý čaj.Tajemství tvorby Pu er byl bedlivě střežen v Číně po staletí.Čajové listy jsou shromažďovány od pěstitele speciální široké-leaf tea tree, které jsou řekl, aby byl vztahující se k dávné prehistorické čaj stromy.

Puer Čaj Funkce 1.Pokles krevního tuku, zhubnout, pokles krevního tlaku a odolat arterioskleróza. 2. Anti-zchátralost.zlepšení lidského bytí?s imunitního systému a zachování zdraví, posílit tělo a prodlužují životnost.

Vaření Puerh, Aby se čaj se musí kontrolovat teplotu vody, která výrazně ovlivnit aroma a chutný čaj polévka.Puer žádá převařené vody.

Specifikace

1 Recenze 357g Čína Yunnan Menghai Čaj jemná Nejstarší Zralé Cha

  1. Miko Panget69 – 2021-02-10

    The goods came in 23 days by post of Russia. Russian post many times changed the track number, there are no complaints to the Chinese, but to the Russian Post there are some discontent, not the first time. Another parcel is waiting for days 80 instead of 14. And custom letters lose during remote technology, closed circle. In general, it is easier to go to China yourself. Not in vain became in the Office of Communications mail to sell products, household chemistry, toys, etc. Not the post of Russia, but the trade enterprise of Russia.

    5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty